Obalové materiály Praha

Obalové materiály > Obalové materiály Praha

Fixační fólie

1413_1413-1-lepici-paska-transparent

Kvalitní stretch folie v různých délkách

Objednat

Bublinková fólie

1413_1413-1-lepici-paska-transparent

Bublinkové folie různých šířek a délek

Objednat

Krabice

1413_1413-1-lepici-paska-transparent

Pevné krabice pro pohodlné balení a stěhování

Objednat

Lepící pásky

1413_1413-1-lepici-paska-transparent

Široký výběr různých druhů lepících pásek

Objednat

Jsme přední česká společnost, která se zabývá prodejem obalových materiálů a to zejména na území hlavního města Prahy. Provozujeme vlastní internetové stránky, na nichž si naši zákazníci mohou objednat nejlepší obalové materiály Praha za výhodné ceny. V naší nabídce máme fixační (stretch) folie, bublinkové folie, papírové krabice a lepicí pásky. Kromě této činnosti se zabýváme také stěhováním nejen pro Praze, ale po celém území naší republiky. Protože se stěhování profesionálně věnujeme, víme také jaké obalové materiály jsou pro něj nejlepší a právě ty si u nás můžete objednat.

Pokud se vaše firma zabývá stěhováním, jsme pro vás ideálním partnerem – můžeme se domluvit i na dlouhodobé spolupráci a rádi vám budeme dodávat kvalitní obalové materiály Praha za nejlepší ceny. Jsme tu ale i pro ty, kteří potřebují jen jednorázovou dodávku obalových materiálů – ať už se jedná o lepicí pásky (izolepy), fixační fólie, bublinkové fólie nebo papírové krabice. Veškeré zboží, které na našich webových stránkách najdete, máme vždy skladem – nemusíte tak na něj dlouho čekat. Budeme moc rádi, pokud si u nás objednáte přes web, případně nás s dotazem kontaktujete prostřednictvím e-mailu nebo po telefonu.

Obalové materiály Praha nabízí naše společnost pouze v té nejvyšší kvalitě a za nejvýhodnější ceny. Jsme k dispozici pro všechny zákazníky, ať už se jedná o firemní klientelu nebo o běžné zákazníky – jsme tu pro každého, kdo si chce koupit krabice, bublinkové či fixační folie nebo lepící pásky. Velmi rádi s vámi navážeme také individuální spolupráci, nebojte se na nás obrátit pro bližší informace. Už mnoho let se věnujeme především poskytování stěhovacích služeb, takže obalové materiály Praha používáme každý den a umíme tak vybrat ty pravé, které jsou pro stěhování vhodné.